Eén van de beste hotels wereldwijd
Gebouwd in 1901, dit is een koloniale ‘Grand Dame’ die haar splendeur heeft behouden. The Strand Hotel sleept jaar na jaar prestigieuze awards in de wacht en behoort onbetwist tot de beste hotels wereldwijd. De architectuur en het design van het interieur zijn ronduit groots, de service is subliem.
In vervlogen tijden werd The Strand Hotel bezocht door schrijvers als Somerset Maugham, George Orwell en Rudyard Kipling. Jazzy live muziek, geroezemoes en sigarenrook, het geluid van ijsblokjes in cocktailglazen en draaiende plafondventilatoren… Het nachtleven van koloniaal Rangoon speelde zich vooral hier af. Indien u elders in Yangon overnacht, gun uzelf dan in ieder geval de tijd voor een aperitief in The Strand Bar en een excellent diner in het uiterst fraaie décor van The Strand Grill. The Strand Hotel ging mee met de tijd en is recent gerenoveerd, maar als u goed luistert hoort u de echo van het verleden.
Het enorme gebouw van drie verdiepingen telt slechts 31 suites in vier klassen. Variërend van 55-200m2, de hoge ruimtes ademen volop en zijn met veel zorg ingericht. Teakhouten vloeren, comfortabel meubilair met ambachtelijk houtsnijwerk en traditioneel lakwerk herinneren aan het koloniale verleden. Moderne voorzieningen zijn smaakvol ingebed om het oorspronkelijke karakter niet te verstoren.
Tips & tops van The Strand Hotel:
- Koloniale architectuur in volle glorie, geheel gerestaureerd en gerenoveerd tot een eigentijds topklasse-hotel
- Prachtige locatie aan de Yangon rivier
- Ruime, zeer luxe suites in vier klassen: superior suite, deluxe suite, executive suite en The Strand suite
- Een extra bed kan bijgeplaatst worden
- 24/7 Butlerservice
- Spa-ruimte voor verschillende soorten massages
- Voor uw drankjes en maaltijden kunt u kiezen uit The Strand Grill, The Strand Café, The Strand Bar en The Lobby Lounge
- Elke vrijdag Happy Hour in The Strand Bar
- Regelmatig live muziek in bar en restaurant, zowel westerse als traditionele instrumenten
- Zeer gunstige ligging voor een bezoek aan de Sule Pagode, het Nationale Museum, moderne galerieën, exotische boetieks en de levendige markten van China Town
- Niet ver gelegen van de Shwedagon pagode
-
Vanuit het hotel worden luxe cruises op de Irrawaddy rivier aangeboden, tussen Mandalay en Bagan